cerebric انواع بازار لبنان آناناس آناناس

cerebric: انواع بازار لبنان آناناس آناناس نارگیل پرتقال هندوانه

گت بلاگز بوشهر نمایندگان فدراسیون فوتبال ازامکانات ورزشگاه جم دیدار کردند

عصر امروز نمایندگان فدراسیون فوتبال از ورزشگاه تختی جم دیدار کرذند.در آخر دیدار نشستی با حضور نمایندگان فدراسیون فوتبال و فرماندار شهرستان جم در خصوص تمهیدا

نمایندگان فدراسیون فوتبال ازامکانات ورزشگاه جم دیدار کردند

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر،فرماندار جم در نشست با نمایندگان فدراسیون فوتبال با بیان اینکه هر موفقیتی در حوزه فوتبال جم مرهون همدلی و همراهی همه مردم و مسئولان است افزود: برگزاری مسابقه های تیم پارس جنوبی جم در لیگ برتر در جم در کنار انتخابات، اولویت اول من در شهرستان است.
فتح الله نوروزی با بیان اینکه استاندار بوشهر، مدیران نفت و گاز، متولیان ورزش شهرستان، هواداران جم، استان بوشهر و شهرستان های جنوب کشور حامیان تیم پارس جنوبی جم هستند گفت: از تمام ظرفیت شهرستان جهت آماده سازی برگزاری مسابقه ها در جم بهره خواهیم برد و با توجه به پیشینه برگزاری مسابقه های خانگی تیم فوتبال پارس جنوبی جم و برنامه ریزی دقیق انجام شده، اولویت اول و آخر ما در برگزاری مسابقات، شهرستان جم است.

عبارات مهم : فوتبال

وی افزود: ورزشگاه جم از کیفیت خوبی برخوردار است و از ورزشگاه های خوب کشور است و قطعا با برطرف بعضی نواقص، می توان از این ظرفیت در میزبانی های مهم نه تنها در لیگ برتر که در سطوح بالاتر نیز استفاده کرد.
نوروزی ادامه داد: امروز در حوزه ورزش در دولت تدبیر و امید جهش بزرگی در جم رخ داده است و پارس جنوبی جم در این نشاط اجتماعی تاثیرگذاری بالایی داشته و خواهد داشت و نباید این نشاط اجتماعی و حیات ورزش در شهرستان و استان تضعیف شود.
وی خاطر نشان کرد: جم در عرصه اقتصاد کشور، با میزبانی چندین هزار خانوار عزیز صنعت نفت و قرار گرفتن به عنوان مرکز استراتژیک تولید کشور استحقاق بیش از این ها را دارد و اعتقاد دارم با هماهنگی و همراهی بسیار مطلوبی که در وزارت نفت و شهرستان وجود دارد هر نقصی برطرف خواهد شد.
فرماندار شهرستان جم اظهار گرد: در بحث امنیت ورزشگاه همانگونه که در مسابقه های لیگ یک و برگزاری باشکوه مراسم خوش حالی قهرمانی شاهد بودیم تدابیر مورد نیاز اتخاذ شده است و در مسابقه های آتی به علت حساسیت مسابقه های با برنامه ریزی دقیق تر شاهد فضایی با آرامش اوج خواهیم بود.
وی در آخر گفت: باز هم تاکید می کنم اولویت اول و آخر جهت میزبانی، جم است و انتظار داریم با فضای بسیار خوبی که در جم و استان وجود دارد نگاه مثبت در سطح فدراسیون در خصوص میزبانی جم تقویت شود.
انتهای خبر /پ

واژه های کلیدی: فوتبال | مسابقه | برگزاری | ورزشگاه | استان بوشهر | نمایندگان فدراسیون | فوتبال | ورزشگاه جم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog