cerebric انواع بازار لبنان آناناس آناناس

cerebric: انواع بازار لبنان آناناس آناناس نارگیل پرتقال هندوانه

گت بلاگز اخبار کنکور و دانشگاه شروع مسابقه بیش از یک میلیون داوطلب از فردا ، امشب آخرین مهلت دریافت کارت کنکور

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه مهلت دریافت پرینت کارت ورود به جلسه داوطلبان کنکور ۹۷ امشب آخر می پذیرد،گفت: این آزمون فردا و بعد فردا هفتم و

شروع مسابقه بیش از یک میلیون داوطلب از فردا ، امشب آخرین مهلت دریافت کارت کنکور

امشب آخرین مهلت دریافت کارت کنکور/ شروع مسابقه بیش از یک میلیون داوطلب از فردا

عبارات مهم : آموزش

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه مهلت دریافت پرینت کارت ورود به جلسه داوطلبان کنکور ۹۷ امشب آخر می پذیرد،گفت: این آزمون فردا و بعد فردا هفتم و هشتم تیر ماه برگزار می شود.

دکتر حسین توکلی در گفت وگو با ایسنا، ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: کنکور سراسری ۹۷ به منظور پذیرش دانشجو در دوره های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی، دانشگاه خبر نور، موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و همچنین در کدرشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود و مرحله اول عضویت در کنکور ۹۷ از اول بهمن ۹۶ از طریق سایت سنجش آموزش کشور شروع شد که با درنظر گرفتن مهلت تمدید شده است ۱۶ بهمن ۹۶ آخر پذیرفت. در این مرحله تعداد ۹۵۱ هزار و ۸۵ نفر عضویت کردند.

وی تاکید کرد: از تعداد یک میلیون و ۱۱ هزار و ۳۸۴ داوطلب شرکت کننده در آزمون سراسری ۹۷ تعداد ۵۹۹ هزار و ۱۲۱ نفر زن و مابقی مرد هستند. به عبارت دیگر ۵۹.۲۴ درصد داوطلبان زن هستند.

شروع مسابقه بیش از یک میلیون داوطلب از فردا ، امشب آخرین مهلت دریافت کارت کنکور

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور گفت: از تعداد داوطلبان شرکت کننده در آزمون سراسری ۹۷ تعداد ۱۴۴ هزار و ۴۳۷ نفر در گروه آزمایشی ریاضی، ۶۴۲ هزار و ۲۲۸ داوطلب در گروه آزمایشی علوم تجربی، ۲۰۴ هزار و ۹۳۶ داوطلب در گروه آزمایشی علوم انسانی، تعداد ۱۲ هزار و ۲۴۹ نفر در گروه آزمایشی هنر و ۷ هزار و ۵۳۴ داوطلب در گروه آزمایشی زبان عضویت کردند.

دکتر توکلی افزود: کارت شرکت در آزمون سراسری ۹۷ از روز یکشنبه، سوم تیر بر روی سایت شرکت سنجش آموزش کشور قرار گرفت، داوطلبان تا ساعت ۲۴ امشب چهارشنبه ششم تیر ماه می توانند کارت خود را دریافت کنند.

مشاور عالی شرکت سنجش آموزش کشور با اشاره به اینکه مهلت دریافت پرینت کارت ورود به جلسه داوطلبان کنکور ۹۷ امشب آخر می پذیرد،گفت: این آزمون فردا و بعد فردا هفتم و

وی تاکید کرد: کنکور سراسری سال ۹۷ در دو نوبت صبح و بعدازظهر روزهای پنجشنبه و جمعه ۷ و ۸ تیرماه ۹۷ در ۳۷۵ شهرستان و بخش و در ۴۷۹ حوزه امتحانی برگزار می شود و داوطلبان باید در یک مرحله و در یک جلسه به سئوالات اختصاصی و عمومی تعیین شده است پاسخ دهند.

به گفته توکلی، آزمون سراسری سال ۹۷ جهت هر یک از گروه های پنج گانه آزمایشی در یک مرحله برگزار می شود و داوطلبان در یک جلسه به سئوالات عمومی و اختصاصی گروه آزمایشی انتخابی پاسخ می دهند.

وی افزود: این آزمون صبح و بعدازظهر فردا پنج شنبه هفتم و بعد فردا جمعه هشتم تیرماه در ۳۷۵ شهرستان و بخش متفاوت کشور و ۴۷۹ حوزه امتحانی برگزار می شود، به این صورت که آزمون عمومی و اختصاصی گروه علوم ریاضی و فنی و علوم انسانی در صبح پنج شنبه هفتم تیر، آزمون عمومی و اختصاصی گروه آزمایشی هنر بعدازظهر پنج شنبه هفتم تیر، آزمون عمومی و اختصاصی داوطلبان گروه علوم تجربی صبح جمعه هشتم تیرماه و آزمون گروه های زبان های خارجی بعدازظهر جمعه هشتم تیرماه برگزار می شود.

شروع مسابقه بیش از یک میلیون داوطلب از فردا ، امشب آخرین مهلت دریافت کارت کنکور

واژه های کلیدی: آموزش | داوطلب | داوطلبان | آزمون سراسری | کنکور سراسری | گروه آزمایشی | اخبار کنکور و دانشگاه

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog