cerebric انواع بازار لبنان آناناس آناناس

cerebric: انواع بازار لبنان آناناس آناناس نارگیل پرتقال هندوانه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نقطه قوت پرسپولیس گل نخوردن است / حمید استیلی

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید نقطه قوت پرسپولیس که می‌تواند در دربی به این تیم کمک کند، گل نخوردن است. 

نقطه قوت پرسپولیس گل نخوردن است / حمید استیلی

حمید استیلی: نقطه قوت پرسپولیس گل نخوردن است

عبارات مهم : انگیزه

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس می گوید نقطه قوت پرسپولیس که می تواند در دربی به این تیم کمک کند، گل نخوردن هست.

حمید استیلی در گفتگو با مهر، راجع به آینده نگری اش از هشتاد و ششمین دربی پایتخت که روز پنجشنبه این هفته برگزار می شود، گفت: به نظرم این دربی یکی از قشنگ ترین دربی های تاریخ می شود چون هم استقلال و هم پرسپولیس شرایط خوبی دارند. از یک طرف تقریبا قهرمانی پرسپولیس مسجل شده است است و از سوی دیگر استقلال جهت نایب قهرمانی تلاش می کند.

وی افزود: تنها تفاوت استقلال و پرسپولیس انگیزه هست. به نظرم انگیزه استقلال زیاد از پرسپولیس هست. بنابراین کادر فنی پرسپولیس باید تلاش کنند انگیزه بازیکنان خود را جهت این بازی در سطح بالایی نگه دارند.

نقطه قوت پرسپولیس گل نخوردن است / حمید استیلی

سرمربی پیشین پرسپولیس یادآور شد: استقلال بعد از آمدن وینفرد شفر و بخصوص در هفته های اخیر به نظم تاکتیکی خوبی رسیده هست. این دربی می تواند فوق العاده خوب باشد اگر در جریان مسابقه درگیری فیزیکی رخ ندهد. همانطور که دیدید استقلال برابر فولاد بازی خوبی به نمایش گذاشت چون فولاد هم فوتبال بازی کرد.

استیلی راجع به احتمال پرگل شدن این دربی به خاطر تفکرات تهاجمی استقلال و پرسپولیس، خاطرنشان کرد: پرگل شدن دربی بستگی به این دارد که گل اول چه زمانی به ثمر برسد. اگر یکی از دو تیم در ۱۵ دقیقه ابتدایی مسابقه بتواند گلزنی کند، می توان آینده نگری کرد بازی خوب و پرگل شود.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید نقطه قوت پرسپولیس که می‌تواند در دربی به این تیم کمک کند، گل نخوردن است. 

وی در خصوص نقطه قوت پرسپولیس هم گفت: مهمترین نقطه قوت پرسپولیس گل نخوردن است که در این زمینه نقش دفاع و هافبک بسیار مهم است بخصوص نقش هافبک ها. در بازی پرسپولیس با السد دیدیم که هافبک ها نقش کلیدی دارند و می توانند تعیین کننده باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال در چارچوب هفته بیست و ششم لیگ برتر ساعت ۱۵:۴۵ روز پنجشنبه این هفته در ورزشگاه آزادی به مصاف هم خواهند رفت.

واژه های کلیدی: انگیزه | فوتبال | مسابقه | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog