cerebric انواع بازار لبنان آناناس آناناس

cerebric: انواع بازار لبنان آناناس آناناس نارگیل پرتقال هندوانه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری آخر «رهایم نکن» غافلگیر‌کننده و عجیب هست.

بازیگر سریال «رهایم نکن» گفت: مخاطبان به خاطر نقشم در اینترنت و اینستاگرام به من فحاشی کرده و بد و بیراه می گفتند. هنگامی که در سریال تصادف کردم از روی ناراحتی

آخر «رهایم نکن» غافلگیر‌کننده و عجیب هست.

آخر «رهایم نکن» غافلگیر کننده و عجیب است.

عبارات مهم : تصادف

بازیگر سریال «رهایم نکن» گفت: مخاطبان به خاطر نقشم در اینترنت و اینستاگرام به من فحاشی کرده و بد و بیراه می گفتند. هنگامی که در سریال تصادف کردم از روی ناراحتی و حرص برایم پیغام گذاشتند که خوب شد تصادف کردی و دست از سر حاجی برداشتی.مارال فرجاد بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون در گفت و گو با میزان راجع به سریال «رهایم نکن» گفت: لیلا رنگرزان من را جهت این نقش گزینش کرد، در دیداری که داشتیم نقش را توضیح داد و سپس من فیلمنامه را خواندم. ایفا در نقشی جالب که بازیگر مقابلم امین تارخ بود از یک طرف و کار کردن با محمدمهدی عسگرپور از طرف دیگر برایم جذابیت این کاراکتر را چند برابر کرد بنابراین بازی در «رهایم نکن» را پذیرفتم.وی با اشاره به تاثیر بازی امین تارخ به عنوان بازیگر نقش مقابلش اظهار کرد: اگر نقش برابر در سریال را بازیگر خوبی ایفا کند تاثیر زیادی در بازی ها خواهد داشت البته امین تارخ جهت نقش و کاری که دارد ارزش و احترام قائل است و انرژی زیادی صرف آن می کند. همچنین به بازیگر مقابلش احترام می گذارد، من و امین تارخ بسیار با هم تمرین می کردیم، خوبی وی این است که قبل از اینکه کار را با کارگردان تمرین کند با همان بازیگری که بازی دارد 10 بار تمرین می کند بنابراین با همین شیوه دیالوگ ها را حفظ و تجزیه و تحلیل می کردیم.

آخر «رهایم نکن» غافلگیر‌کننده و عجیب هست.

بازیگر «رهایم نکن» ادامه داد: سپس در نزد کارگردان تمرین ها انجام می شد تا متوجه شویم که او از ما چه می خواهد و سپس جلوی دوربین می رفتیم. تمرین هایی که پیش از رفتن جلوی دوربین انجام می دادیم باعث شد که نقش برایم راحت تر و جالب تر باشد و بهتر از آب در آید.فرجاد راجع به علاقه اش به نقش منفی یا مثبت توضیح داد: هر نقش مثبتی یقینا به طور کامل مثبت نیست و ممکن است نقطه منفی هم داشته باشد و هر نقش منفی هم به شکل کامل منفی و بد نیست و ممکن است نقطه مثبت داشته باشد. اگر بخواهیم نقشی که در سریال «رهایم نکن» ایفا کردم را بررسی کنیم این نقش از جهتی به طور کامل منفی نیست چون کار او یعنی اخاذی و قبولاندن خود در دل حاج رسول به خاطر پدر و مادر پیر و برادرش بود، ولی به طور کلی نمی توانم مطلق بگویم نقش مثبت را دوست دارم یا منفی ولی زیاد نقشی که چالش داشته باشد و مرا به چالش بکشاند را می پسندم و در سریال «رهایم نکن» نیز نقش شهره یا همان محبوبه نقشی چالش برانگیز است.

وی بازخورد مخاطبان نسبت به نقشش در سریال «رهایم نکن» را خوب و جالب دانست و افزود: در تئاتر تجربه بازی در چنین نقش هایی را داشتم ولی در تلویزیون این نوع نقش را جهت نخستین بار تجربه کردم. مخاطبان به خاطر این نقش در اینترنت به من فحاشی کرده و بد و بیراه می گفتند. هنگامی که در سریال تصادف کردم از روی ناراحتی و حرص برایم پیغام گذاشتند که خوب شد تصادف کردی و دست از سر حاجی برداشتی.این بازیگر راجع به آخر سریال «رهایم نکن» بیان کرد: آخر سریال قطعا غافلگیر کننده و عجیب است.

بازیگر سریال «رهایم نکن» گفت: مخاطبان به خاطر نقشم در اینترنت و اینستاگرام به من فحاشی کرده و بد و بیراه می گفتند. هنگامی که در سریال تصادف کردم از روی ناراحتی

ماجراها و نکات زیادی در «رهایم نکن» وجود دارد، علاوه بر این رازهایی در شخصیت مهم سریال وجود دارد که چون شهره از آن اطلاع دارد به اخاذی اقدام می کند تا به اهدافش دست یابد.فرجاد ادامه داد: دو سکانس را در این سریال دوست داشتم. یکی سکانس مربوط به حاج رسول که در رستوران ضبط شد و دیگری سکانسی که حاج رسول به وسیله شهره به رستوران دعوت می شود و خبر از دیدن خواب پدرش به او می دهد.وی به آخر تولید سریال «رهایم نکن» پیش از ماه رمضان اشاره کرد و افزود: «رهایم نکن» تولید بسیار خوبی داشت و علی پور کیانی تهیه کننده بسیار خوب، این سریال را مدیریت کرد.

این گونه نبود که با عجله کار جلو رود بلکه از مهر 96 به مدت 7 ماه جهت تولید وقت داشتیم.فرجاد راجع به فعالیت های خود خاطرنشان کرد: چند پیشنهاد از تئاتر دارم که در حال بررسی است و هنوز قرارداد نبسته ام. همچنین سه فیلم سینمایی «اینجا منزل من است» به کارگردانی خیرا… تقیانی پور، «ماهور» به کارگردانی مجید نیامراد و «پریسا» به کارگردانی محمدرضا رحمانی را در انتظار اکران دارم. تلاش خود را کرده ام و امیدوارم که دفاتر پخش و تهیه کنندگان نیز تلاش کنند که این آثار در پرده اکران با استقبال مخاطب روبه رو شود.

روزنامه آرمان

واژه های کلیدی: تصادف | سریال | بازیگر | بازیگری | کارگردانی | مارال فرجاد | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog